Глобальний симпозіум з засолених ґрунтів (GSAS21)

Глобальний симпозіум з засолених ґрунтів (GSAS21) організовано Глобальним ґрунтовим партнерством (GSP) ФАО, Міжурядовою групою експертів з ґрунтів (ITPS) разом з Урядом Республіки Узбекистан, Інтерфейсом науки та політики Конвенції ООН щодо боротьби з опустелюванням (SPI-UNCCD), Міжнародним союзом ґрунтознавців (IUSS), Міжнародним центром біологічного сільського господарства на засолених землях (ICBA), Міжнародною мережею засолених ґрунтів (INSAS) та Глобальною ініціативою щодо дефіциту води в сільському господарстві (WASAG).

Онлайн зустріч відбудеться на платформі ZOOM 20, 21 і 22 жовтня 2021 року, 13.00 - 16.00 CEST, під гаслом «Зупинити засолення ґрунту, підвищити його продуктивність!».

Завданням симпозіуму GSAS21 є підтримка впровадження Добровільних принципів сталого менеджменту ґрунтових ресурсів (http://www.fao.org/publications/card/en/c/I6874UK) та просування найкращих рішень для картографування, моніторингу та сталого управління засоленими ґрунтами.

Головні теми симпозіуму:

  • ТЕМА 1: Оцінка, картографування та моніторинг засолених ґрунтів;
  • ТЕМА 2: Інтегровані «ґрунт–вода–рослина» рішення щодо реабілітації та менеджменту засолених територій;
  • ТЕМА 3: Порядок денний заходів щодо запобігання та відновлення засолених ґрунтів, захисту природних засолених та лужних ґрунтів та розширення практики сталого управління ґрунтом.

Зареєструватися (безкоштовно) для участі у симпозіумі GSAS21 можна за посиланням: https://fao.zoom.us/webinar/register/WN_V0bT5cFoSB6p0U24EowfCQ

Зверніть увагу, що протягом першого та останнього дня симпозіуму буде доступним переклад на шість мов ФАО (арабську, китайську, англійську, французьку, російську та іспанську).

Попередній порядок денний GSAS21