Ефективні методи боротьби з бур'янами і збереження родючості ґрунту в органічному виробництві

13 червня 2019 року ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» спільно з ГС «Інститут технологій органічного розвитку» (м. Харків) провели Міжнародний семінар-дискусію «Ефективні методи боротьби з бур'янами і збереження родючості ґрунту в органічному виробництві», учасниками якого стали науковці інституту, органічні фермери та представник Австралійського інституту садівництва Реймонд Кутаджар.

Лариса Шедєй, к. с.-г. н., старший науковий співробітник ННЦ ІҐА, ознайомила присутніх із основними проблемами в органічному агровиробництві України та ефективними заходами збереження родючості ґрунту, які пропонують українські вчені.

Доповідь пана Р. Кутаджара було присвячено вражаючим результатам випробувань нового гербіциду для виноградників, ферм і садів FarmSafe™ Weed Terminator (виробництва «Contact Organics Pty Ltd», Австралійський Союз) – сучасній альтернативі гліфосатним продуктам. FarmSafe™ пройшов широкі дослідження, щоб гарантувати захист біології ґрунту та поліпшення життєздатності рослин, забезпечуючи при цьому швидкодіючий і природний контроль бур'янів для садів і полів.

Ознайомитись із складом FarmSafe™ Weed Terminator та результатами досліджень у Австралійському Союзі можливо за посиланням.

Результатом активної дискусії стало рішення про проведення серії випробувань біогербіциду FarmSafe™ Weed Terminator в умовах Харківської області із науковим супроводом спеціалістів ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського».