ХХХІ Міжнародна агропромислова виставка «Агро-2019»

Із 04 до 07 червня 2019 року Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О. Н. Соколовського» взяв участь у найбільшій агропромисловій виставці в Україні та Східної Європи – ХХХІ Міжнародній агропромисловій виставці «Агро-2019» на базі Національного комплексу «Експоцентр України» м. Київ, де представив свої основні наукові розробки й досягнення.

Офіційно відкрили виставку Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів, в.о. Міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева, голови підкомітету з питань економічної і фінансової політики в агропромисловому комплексі Комітету Верховної Ради України з питань аграрної політики та земельних відносин, народний депутат України Леонід Козаченко. Перший віце-прем'єр-міністр України - Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів у вітальній промові відзначив плідну роботу аграрного сектору України та подякував Академії аграрних наук України та науковцям за «спільний продукт, який ми створили з вами за останніх 5 років».

В рамках експозиції: «Охорона і раціональне використання земельного фонду України» Інститут представив останні власні інноваційні наукові розробки, провів презентацію нових наукових видань, зразки органо-мінеральних добрив та державні стандартні зразки ґрунтів. Крім того, під час виставки наукові співробітники Інституту надали професійні консультації представникам фермерських та особистих господарств та взяли активну участь у низці круглих столів і семінарів.