Круглий стіл "Ринок землі: очікування та реалії"

07 жовтня 2021 року представники Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» — Святослав Балюк, в.о. директора, академік НААН та Людмила Воротинцева — провідний науковий співробітник лабораторії родючості зрошуваних і солонцевих ґрунтів взяли участь у круглому столі на тему "Ринок землі: очікування та реалії".

Захід відбувся за підтримки USAID Agro, Департаменту агропромислового розвитку ХОДА, за участі асоціації фермерів та приватних землевласників, Європейської Бізнес Асоціації та Харківської обласної організації роботодавців у сфері агропромислового комплексу.

За результатами круглого столу було окреслено головні виклики та проблеми земельної реформи. Найважливішими питаннями визнано ціноутворення, оформлення документів на землю, посвідчення земельних угод, необхідність збереження земельного банку, високу вартість послуг нотаріусів. Під час заходу обговорили можливість впливу ринку землі на збереження та розширення земельного банку, впливу ринку на розвиток українських сіл, інструменти залучення коштів для купівлі земельних ділянок, роль землевпорядних організацій та способи боротьби з рейдерством, тощо.

Детальніше: https://www.facebook.com/779157245596975/posts/1903474996498522/?sfnsn=mo