Лабораторії Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» зареєстровані у Міжнародній мережі з аналізу добрив (INFA)!

 

 

 

 

 

У грудні 2020 року Глобальне ґрунтове партнерство ФАО завершило проведення всесвітнього опитування «Оцінка якості добрив», в якому взяли участь 168 ґрунтових аналітичних лабораторій та інших зацікавлених організацій із 65 країн світу. Метою опитування було збирання інформації про поточний стан визначення якості добрив у глобальному масштабі для підтримки створення окремої міжнародної мережі з аналізу добрив у рамках Глобальної мережі ґрунтових лабораторій ГЛОСОЛАН (http://www.fao.org/global-soil-partnership/glosolan/en/).

В опитуванні взяли участь Лабораторія інструментальних методів дослідження ґрунтів, стандартизації і метрології  (завідувач - кандидат географічних наук Максим Солоха) та Лабораторія органічних добрив та гумусу (завідувач - доктор сільськогосподарських наук Євген Скрильник). Відтепер лабораторії є членами Міжнародної мережі з аналізу добрив - International Network on Fertilizer Analysis (INFA), заснованої на базі Глобального ґрунтового партнерства, що підтверджено відповідним сертифікатом.

ВІТАЄМО! БАЖАЄМО ПОДАЛЬШОГО НАТХНЕННЯ І НАУКОВИХ ДОСЯГНЕНЬ!

Результати опитування щодо стану визначення якості добрив у глобальному масштабі було оприлюднено  09-10.12.2020 р. на першій установчій он-лайн зустрічі INFA. Її Порядок денний наведено на сайті ФАО http://www.fao.org/fileadmin/user_upload/GSP/GLOSOLAN/Agenda_INFA_launch....

З презентаціями доповідей також можна ознайомитись на сайті ФАО http://www.fao.org/global-soil-partnership/glosolan/fertilizers-analysis....