Міжнародним союзом ґрунтознавців оголошено конкурс

Міжнародний союз ґрунтознавців – IUSS, під егідою Міжнародного десятиліття ґрунтів 2015-2024, оголосив конкурс щодо розробки проекту Глобального ґрунтового знаку.

Ґрунт є сутністю всього земного життя й має вирішальне значення для надання основних екосистемних послуг для благополуччя людини та збереження природи. До цього часу не створено знаковий символ, який представляв би основні екосистемні послуги ґрунту, та був простим і легким для розуміння широким загалом. Ми сподіваємося – ви зможете це зробити!

IUSS присудить 2500 доларів США, від свого фонду стимулів, за кращий ґрунтовий знак. Переможець конкурсу повинен передати всі авторські права, а також права на його використання в IUSS. IUSS пропонує вам представити свої ідеї для ґрунтового знаку. Той знак, що переможе, буде використовуватися під час Міжнародного десятиліття ґрунтів (2015-2024 рр.), ініційованого Міжнародним союзом ґрунтознавців, для підвищення обізнаності про ключову роль ґрунту.

Матеріали повинні містити векторний файл із позначкою та коротке пояснення ідеї та автора(ів) – не більше 2 сторінок. 

Надсилайте матеріали за адресою: iuss@umweltbundesamt.at

Крайній термін подачі заявок: 15 березня 2018 року. Остаточне рішення IUSS буде оголошено протягом одного місяця після дати подання, зазначеної вище. 

Примітка: кращі 12 знаків, з усіх представлених, будуть відображатися на веб-сайті IUSS (один раз на місяць).

Закликаємо усіх бажаючих до участі у цьому конкурсі!