"Наука. Діалог поколінь" - науковий онлайн форум

Вперше в Харкові!

Масштабний науковий форум, який об'єднує вчених, експертів і молодих людей з метою підняти найважливіші та найактуальніші теми.

Час дати голос науковим діячам і прогресивним умам і отримати відповіді на хвилюючі питання.

Перспективи розвитку української науки сьогодні залежать від кожного з нас - приєднуйся, стань частиною цієї події!

13 жовтня 14:00, ХНУ ім. Каразіна

Вільна участь.

Реєстрація на участь у форумі (нагадування).

"Наука. Діалог поколінь" - науковий онлайн форум, який пройде 13 жовтня о 14:00. Захід буде проведено в колонному залі Харківського Національного університету ім. В.Н. Каразіна та буде транслюватися на ютуб каналі Харківської обласної державної адміністрації (посилання: https://www.youtube.com/channel/UCDnd2a8bnacdYNzIPXdkgGg).

Метою форуму є підняття на поверхню складних і важливих питань, що стосуються теми науки. До форуму приєднаються гості і спікери, які сьогодні здійснюють свій внесок у розвиток науки. Це час дати голос науковим діячам і прогресивним умам та отримати відповіді на хвилюючі питання.

Приєднатися до онлайн трансляції можна безкоштовно. Заповнивши дану анкету, ви отримаєте нагадування і посилання на онлайн трансляцію в день заходу!

13 жовтня о 14:00 Дізнатися більше про форум і спікерів можете на сторінках: фейсбук - https://www.facebook.com/forumkh інстаграм - https://www.instagram.com/forum_kh

Джерело: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSduqvpWqdhpssTCn_dgL7eFu_LD7ciH...