Щорічні курси підвищення кваліфікації розпочато!

 

 

 

 

14 травня 2018 року в Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» розпочали роботу курси підвищення кваліфікації науковців та науково-педагогічних кадрів за програмою «Збалансоване використання, прогноз і стале управління ґрунтовими ресурсами». Велику зацікавленість до програми курсів проявили науковці установ Національної академії аграрних наук України, вищих навчальних закладів аграрного та природничого спрямування, фахівці Державної установи «Інститут охорони ґрунтів України», її обласних філій та інші.

Під час проведення курсів передбачено лекційні та практичні заняття, організовано виставку-продаж наукових видань Інституту, надано можливість користуватися каталогами бібліотеки, в т.ч. і електронним, відвідувати читальний зал установи.

Практичні заняття з визначення агрохімічних показників ґрунтових зразків передбачають вимірювання зразків ґрунту за 21 показникам на сучасній аналітичній лінії спектрометричного обладнання компанії SoilCares (Нідерланди).

Бажаємо учасникам навчання плідної праці!