Укладання угоди про співробітництво між Корпорацією Сянчу Енерджи Девелопмент Груп (КНР) та ННЦ ІҐА

 

 

 

 

 

Підчас другої робочої зустрічі представників Корпорації Сянчу Енерджи Девелопмент Груп (КНР) та керівництва Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» 01.07.2019 р. було укладено Рамкову угоду про співробітництво.

Мета угоди - розширення та поглиблення довгострокового взаємовигідного міжнародного науково-технічного співробітництва, що буде сприяти науковому прогресу та економічному розвитку обох країн шляхом забезпечення сталого та екологобезпечного використання ґрунтових ресурсів.

Угодою, зокрема, передбачається реалізація спільних наукових проектів, які стосуються розробки, апробації та впровадження методик обстеження і технологій реабілітації ґрунтів, які забруднено важкими металами, органічними речовинами (нафтою та нафтопродуктами, різними видами пестицидів), а також радіонуклідами, а також обмін досвідом щодо розвитку новітніх технологій та інноваційних технологічних рішень з питань безпечного сільськогосподарського використання забруднених ґрунтів.

З кітайської сторони Угоду про співробітництво підписав Президент ТОВ «Ціндао Сянчу Енерджи Девелопмент Груп», пан Чень Кунь, а з української сторони - Директор ННЦ «ІГА імені О.Н. Соколовського», академік НААН, проф.Святослав Балюк.