Урочисті заходи до Дня працівників сільського господарства

15 листопада 2017 року в Національному науковому центрі «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» відбулося урочисте засідання Вченої ради та координаційно-методичної ради. У цьому році випала почесна нагода до Дня працівників сільського господарства підвести підсумки виконання наукової тематики за ПНД НААН 1 «Грунтові ресурси: прогноз розвитку, збалансоване використання та управління» (2016-2020 рр.) не тільки науковцями Інституту, а всіма співвиконавцями програми. Слово для привітання було надано директору установи академіку НААН Святославу Антоновичу Балюку, який зробив значущі висновки як для наукової спільноти, так і в цілому аграрної галузі – сприяння з боку науковців реалізації найважливіших першочергових заходів з збалансованого використання грунтових ресурсів, охорони родючості грунтів, адаптації аграрного виробництва до зміни клімату, які є надійною основою вирішення проблеми продовольчої безпеки держави. Крім того, наголошено про необхідність активізації проведення наукової та просвітницької діяльності, популяризації сучасних наукових здобутків в державі, посилення процесу євроінтеграції, підняття іміджевого рівня української ґрунтознавчої та агрохімічної науки серед міжнародної ґрунтознавчої спільноти. Під час урочистостей відбулося нагородження науковців Почесними грамотами Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» та Подяками за вагомий внесок у розвиток окремих напрямів наукової діяльності.

Крім того, в межах святкування Дня працівників сільського господарства проведена зустріч з трудовим колективом Державного підприємства «Дослідне господарство «Донецьке». З особливою вдячністю відзначено трудові здобутки та вручено Почесні грамоти Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» та Подяки окремим працівникам колективу. У відокремленому структурному підрозділі - лабораторії родючості грунтів та ґрунтозахисних технологій також проведено урочистості до Дня працівників сільського господарства, де відзначено основні наукові досягнення колективу та нагороджено окремих науковців Почесними грамотами Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського».

У ці урочисті для аграріїв дні відбулася зустріч з керівництвом Ясинуватської районної державної адміністрації Донецької області. Під час зустрічі відзначена велика заслуга колективу дослідного господарства у веденні високої культури в землеробській галузі регіону, впровадженні сучасних технологій та технологічних засобів вирощування сільськогосподарських культур та динамічному розвитку тваринництва в дослідному господарстві, що має важливе стратегічне значення для регіону.