Вітаємо із науковими здобутками наших колег!

15 жовтня 2020 року відбулося засідання Загальних зборів Національної академії аграрних наук України, на якому розглянуто питання «Вибори дійсних членів (академіків), членів-кореспондентів, іноземних членів та почесних членів НААН».

Щиро вітаємо наших колег - співробітників ННЦ «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського»: головного наукового співробітника відділу ґрунтових ресурсів, доктора сільськогосподарських наук, професора Величка Володимира Андрійовича з обранням дійсним членом – академіком НААН за спеціальністю «Агрономія (агроґрунтознавство та картографія ґрунтів)» та заступника директора з наукової роботи, доктора біологічних наук Мірошниченка Миколу Миколайовича з обранням членом-кореспондентом НААН за спеціальністю «Агрономія (загальне землеробство, агрохімія)».

Нехай у всіх планах і починаннях вас супроводжують яскравий успіх і творчі перемоги, а робота приносить тільки задоволення й щедрі результати! Бажаємо натхнення для життя та праці, нових наукових здобутків на славу аграрної науки, нашого Інституту і України!