Вітаємо колег!

Колектив Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» з нагоди Дня Науки сердечно вітає Фатєєва Анатолія Івановича, завідувача відділу охорони ґрунтів, доктора сільськогосподарських наук, професора з нагородою ‒ Пам’ятною ювілейною медаллю «100 років Національній Академії аграрних наук України» і Найдьонову Оксану Євгенівну, старшого наукового співробітника сектору мікробіології ґрунтів, кандидата біологічних наук з Подякою від Національної академії аграрних наук України.

Щиро вітаємо Гетманенко Вікторію Анатоліївну, старшого наукового співробітника лабораторії органічних добрив і гумусу, кандидата сільськогосподарських наук і Ревтьє-Уварову Аліну Вікторівну, завідувача лабораторії польових досліджень з добривами та управління якістю продукції, кандидата сільськогосподарських наук з призначенням та продовженням виплат стипендій Кабінету Міністрів України згідно з Постановою Президії Комітету з Державних премій України в галузі науки і техніки від 29 квітня 2021 року № 1. Інститут вже декілька років є лідером в отриманні таких стипендій і утримує високі позиції.

Вітаємо наших колег Скрильника Євгена Володимировича, Завідувача лабораторії органічних добрив і гумусу, доктора сільськогосподарських наук і Панасенка Євгенія Володимировича, старшого наукового співробітника відділу агрохімії, кандидата сільськогосподарських наук з отриманням кваліфікаційного свідоцтва сільськогосподарського дорадника, що дає право здійснювати сільськогосподарську дорадчу діяльність з надання соціально спрямованих дорадчих послуг з питань агрономії та ґрунтознавства.

З радістю вітаємо Бєлушкіну Ларису Василівну, головного фахівця з кадрових питань з Подякою Кращому кадровику від цифрового видавництва МЦФЕР Україна - за відданість професії та постійне самовдосконалення, за стійкість та витримку у період карантину.

Бажаємо сил і наснаги, нових професійних досягнень, міцного здоров’я, плідної праці та нових звершень.