Взято участь у найбільшій агропромисловій виставці України

Протягом 06-09 червня в м. Києві проходила XXX Міжнародна агропромислова виставка "АГРО-2018" в якій ННЦ «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» брав участь й представив останні власні інноваційні наукові розробки, провів презентацію нових наукових видань, а представники інституту були залучені до ділових заходів у рамках виставки, що відкривають можливості для співпраці та діалогу між бізнесом і науковими установами, профільними асоціаціями та іноземними представниками.

Відвідувачі виставкового стенду інституту мали змогу ознайомитися зі зразками органо-мінеральних добрив, які виготовлено за технологією ННЦ «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», що дозволяє повторно і ефективно використовувати у вигляді органічних і органо-мінеральних добрив природну сировину (торф, сапропелі, буре вугілля тощо), відходи тваринництва, рослинництва, переробної промисловості та ін., та забезпечує підвищення рентабельності агровиробництва та безумовні екологічні переваги.

Під час роботи виставки представники фермерських та особистих господарств зверталися за професійною консультацією до спеціалістів Інституту, були зацікавлені у отриманні науково-методичних рекомендацій у вирішенні проблем, пов’язаних з погіршенням якості грунтів та заміною дорогих промислових добрив на місцеві та органічні.

Жваві обговорення визивало питання «органічного виробництва», проте більшість гостей стенду погодились, що це важливий напрям розвитку агровиробництва України, який дозволить зберегти родючість наших ґрунтів та забезпечить фінансову стабільність виробникам органічної продукції.