Засідання науково-технічної ради Держводагентства

29 вересня 2020 року під головуванням Голови Держводагентства В.М. Шліхти відбулося перше засідання оновленої науково-технічної ради (НТР) Державного агентства водних ресурсів України, склад якої затверджено Наказом №855 від 21.09.2020 р. Участь у засіданні НТР взяв директор Національного Наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н.Соколовського» С.А. Балюк.

До складу НТР входять фахівці Держводагентства та водогосподарських організацій, а також вчені Національної академії наук України, Національної академії аграрних наук України, співробітники інших наукових і освітніх закладів, науково-технічних товариств та громадських організацій. Головним завданням науково- технічної ради є реалізація комплексної науково-технічної політики, спрямованої на впровадження досягнень вітчизняної та зарубіжної науки і техніки у сфері розвитку водного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів.

На перше засідання ради були внесені актуальні питання щодо найближчих перспектив діяльності водогосподарської галузі. Зокрема, щодо стану і проблем наукового забезпечення у сфері розвитку водного господарства та гідротехнічної меліорації земель, управління, використання та відтворення поверхневих водних ресурсів, а також концептуальних засад розроблення Водної стратегії України.