Оголошення

27 січня 2022 року у актовій залі Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» відбудуться вибори директора Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського».

Виборча комісія ПРАЦЮВАТИМЕ З 09 ГОДИНИ РАНКУ. Кожному виборцю при собі мати посвідчення про особу. ЯВКА ВСІХ НАУКОВИХ ПРАЦІВНИКІВ Є ОБОВ’ЯЗКОВОЮ.

Згідно повідомлення Національної академії аграрних наук України (лист від 17.01.2022 № 11-1/5) для участі у конкурсі на заміщення посади директора Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» висунуто одну кандидатуру: МІРОШНИЧЕНКА МИКОЛУ МИКОЛАЙОВИЧА, доктора біологічних наук, член-кореспондента Національної академії аграрних наук України, заступника директора з наукової роботи Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського».

Повна інформація щодо процедури виборів, кандидатури претендента та його виборча програма:

Прохання дотримуватись протиепідеміологічних заходів. Не скупчуватись в приміщеннях Національного наукового центру «Інститут грунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського», особливо де проходить голосування.

20.01.2022