Робоча зустріч країн-учасниць Міжнародної мережі чорноземів

Третя робоча зустріч країн-учасниць Міжнародної мережі чорноземів (чорних ґрунтів) (INBS), проведення якої було заплановано у вересні 2020 року через пандемію COVID-19 переноситься на 2021 рік. Організатор -Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), у рамках Глобального ґрунтового партнерства, на базі Національного наукового центру «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» за адресою: вул. Чайковська, 4, м. Харків.

Міжнародна мережа чорноземів (чорних ґрунтів) (INBS) – створена у 2017 року з метою координації співпраці щодо збереження та сталого менеджменту найбільш родючих ґрунтів світу.

Співорганізатором міжнародної зустрічі в Україні ФАО визначила Національний науковий центр «Інститут ґрунтознавства та агрохімії імені О.Н. Соколовського» - Координаційний центр співробітництва України з Глобального ґрунтового партнерства ФАО.

Одночасно на базі Харківського національного аграрного університету імені В.В. Докучаєва планується проведення міжнародної науково-практичної конференції щодо сталого використання чорноземів та польової ґрунтової екскурсії. Дата проведення та програма заходу – уточнюється, про що буде повідомлено додатково.

Дата проведення та програма заходу – уточнюється, про що буде повідомлено додатково.